Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 17/1/2015, 22:59

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 13f5398707_70962766_o2

A je to tu, sice o trochu později, ale je! Cosplay? Jistě! Tanec? Bez toho to nejde! A co takhle to spojit? Proč ne! A jak to tedy bylo?

Všechno to začalo v Chotěboři, 27. června. Tam jsme jeli já a Trigatron na celý týden na akci jménem Festival Fantazie! Ano, hádáte správně. Opět je to jedna z těch akcí, kde se sejde banda fanoušků a všemožně blbne. A pěkně v kostýmech (ale samozřejmě i bez nich). Možná jste už o "FFku" někteří slyšeli, ale to je teď fuk. Každopádně, my tam letos vyrazili také. Cesta to byla celkem dlouhá, ale i tak to naše velkolepé a všehoschopné vozidlo (dobře, tak asi nic.. prostě a jednoduše.. obyčejná, ale spolehlivá Škoda Felicia), zvládlo. Stejně jako my dva. Na místo jsme dojeli celí a zdraví. Jako místo, kam bychom mohli složit na těch pár dní hlavu, jsme si vybrali Hotel Fantazie, který se nacházel na kraji města, přímo naproti chotěbořskému zámečku.

A teď budu šetřit slovy. Bylo to totiž ubytování trochu.. no.. řekněme.. odlehčenější? Když jsme vstoupili do pokoje, uvítal nás obří plyšák. Pravděpodobně hlídač zanechaný tu kdo ví kým, nebo čím. Co tam dělal a jak se tam vzal, to jsme dosud nezjistili (podezřívali jsme ho ale ze špionáže, nenalezli jsme ale dostatek důkazů...) Za plyšákem hned byla koupelna. Čistotou zrovínka neskvěla a navíc, když jsem chtěla pustit vodu, nejprve to chvilku vypadalo, že nepoteče vůbec, a když se pak konečně rozhodla nás také poctit svou návštěvou, nastal problém opačný. Kohoutek, stejně jako ten v kuchyni, nešel úplně dotáhnout. Tudíž po celý den, po celou noc a vůbec kdykoliv vás napadne, jsme slyšeli to krásné a uklidňující "kap, kap". (Ano, vpravdě velmi, velmi uklidňujícíííííí!)

Ale to nic. To nechme stranou. Postel tu byla, skříň také, stejně jako sporák a jiné vymoženosti moderní technologie - ač to slovo moderní jsem možná použila špatně - no což, žít se tu zkrátka dalo. A to je to hlavní, no ne? Stejně jsme tam trávili jen noci a sem tam část odpoledne, takže se těch pár hotelových nedostatků po důkladném vypiglování poliček a veškerého vybavení (ano, já vím, nejsem normální) dalo přežít.

Ale dost k ubytování. To až tak zajímavé není. Důležité je, co se dělo na místě. Tak abych to nejprve shrnula. Celý pobyt se nesl v duchu přátelského povídání v místní čajovně, procházení městem v několika různých kostýmech, sezení v přednáškových síních, výletování a samozřejmě také v duchu jevištních úspěchů. Ale popořadě.

Chotěbořské jevištní úspěchy

Bylo to 26.8. večer, kdy kino v Chotěboři zažilo asi největší nápor kostýmovaných individuí. Proč? Protože se konala kostýmová (cosplay) soutěž. A samozřejmě se nemohla obejít ani bez naší účasti. Dlouho jsme vybírali, jaký kostým do soutěže vytáhnout. Nakonec padla volba na ten, ve kterém jsme si možná zatím nejjistějším. S kostýmy, které už nějaké ty úspěchy nasbíraly. Těmi jsou Otto Schrecklich a Sacharóza Rezámková. Tedy investigativní a pěkně nervní novinářka a její fotograf / ikonograf, mimo jiné také upír. Scénka nebyla vymyšlená. Rozhodně ne nijak předem. Chtěli jsme ji probrat v autě, což byla ovšem jen bláhová myšlenka. Chtěli jsme ji vymyslet večer po příjezdu (no jistě.. i to bylo bláhové. Po několika přednáškách jsme byli tak unavení, že jsme nebyli schopni ničeho). A jak to nakonec dopadlo?

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 10431246_4511082111451_280903865622002493_o

Celou scénku jsme vymysleli v den konání soutěže, dokonce těsně před ní, jen tak.. z fleku. A když jsme pak po dlouhém úmorném čekání venku před kinem (byla celkem zima a být takhle zastrčení? Jako hlavní účastníci? Co to těm cosplayerům udělali.. to vážně nechápu..) no, ale když jsme byli Supermanem ohlášeni jako The ConArtist, vpadli konečně Otto a Sacharóza na jeviště chotěbořského kina, opět stejně zmatení a, v případě Sacharózy, stejně naštvaní, jako téměř dva roky před tím na Trpasliconu. Příčina? Zase si někdo hrál a poslal je někam mimo Zeměplochu! Ale to by to nebyli správní novináři, aby se situace nerozhodli využít ve svůj prospěch. Jak to nakonec dopadlo, to ví jen video...


No, a jak to skončilo? Velmi dobře. V kategorii "skupiny", ve které jsme soutěžili, jsme získali krásné druhé místo! Voialá! A oslavovalo se a oslavovalo se.. a.. (dobře.. až tak dlouho ne..)

Celou kategorii pak vyhráli dva cosplayeři, kteří vytáhli na scénu kostým klasického Sherlocka a Watsona (jistě pochopíte, jak muselo Holmesologovo srdce poskočit!) a odehráli scénku s velmi, ale skutečně velmi zapeklitou zápletkou.. odtud alespoň jedna fotka.

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 1919626_10152247854779607_3304488325686234473_n

Tak, to byla první zajímavost. A další se odehrála v ten samý den, jen o chvilku později. Aby mohla porota v klidu sečíst hlasy, hledali pořadatelé FFcosplaye nějakou kulturní vložku. No, jak jinak. Samozřejmě - to by to nebyla Rybka (mezi cosplayery známá spíše jako Ash), abych taky do tohohle nestrčila prsty.

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 10551080_10152227185734607_4971436550010002324_n

Když mi bylo řečeno, že s mým výstupem nemají sebemenší problém, začala jsem vymýšlet taneček. A co z toho vzešlo? Taneční vystoupení, které se v pěti minutách téměř čistého času dotklo několika seriálů / filmů a kupodivu, mělo úspěch. Je pravdou, že přijetí jsem se bála, protože pro podobné publikum jsem ještě netančila, ale vzhledem k tomu, že za mnou ještě dva dny poté chodili lidé se slovy jako "To bylo úžasné; bylas dobrá; to se ti povedlo" apod. snad opravdu neměli důvod mě vypískat. Ne, nebojte se...

Hele! Fotka!

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 10400042_10152227185284607_9156049814105480063_n

A druhá!

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 10384676_10152247856214607_8630517398664684033_n

Jen pro pochopení. Taneček vypráví příběh dívky, která má sen. V tom snu potkává různé seriálové a filmové postavy, k některým je milá, k některým ne.. prochází ale kouty fanouškovského vesmíru tak dlouho, až narazí na silného nepřítele. Mimozemšťany, kteří si říkají Dalekové. Ti se právě chystají napadnout Zemi! Dívka neví, co má dělat, podnikne pár pokusů, ale jen marně! Naštěstí však přichází Doctor (postava ze seriálu Doctor Who) a Zemi zachrání. Dívka s ním pak chvíli hovoří, ale náhle se Doctor vypaří, sen končí a ona opět usíná tvrdým spánkem.


A pak ještě poslední věc. Sice mimojevištní, ale to je teď jedno. Má a Jirkova kamarádka byla v Chotěboři též. A jelikož tančí orientální tance, dostala možnost prezentovat se v místní čajovně. Jeden večer hodinku strávila předváděním svého umění před nadšeným publikem. A tady jsem dostala svou možnost i já. Tančila jsem v čajovně! Sice to byla náhlá iniciativa, ale bylo to moc milé.

Když jsem pak uřícená dosedla zpět do svého "křesla", přišla za mnou jedna dívka: "Ahoj, hele, když takhle tančíš, nechtěla bys příští rok na MoveConu tady vést nějaký taneční workshop?" Vyvalila jsem oči, zhluboka jsem se nadechla a pak odvětila jen strohé "Ale ano! Určitě!" Nakonec jsme skončily při tom, že skutečně příští rok budu i já součástí MoveConu (což je jedna z linií Festivalu Fantazie) a budu opravdu mít vlastní taneční workshop.

Mimochodem, ještě k té čajovně. Byla nejen pěkně zařízená, klidná a příjemná, ale zároveň jsem také díky ní objevila tu výtečnou a osvěžující chuť maté s kokosovým mlékem. Vlastně se přiznám, že jsem tam v posledních dnech nic jiného nepila.. čím to asi bude. Asi jsem závislá. Ale tak, uznejte sami. Popíjet maté, sedět v přátelském prostředí a s Doctorem po boku.. co více si přát?

Tudíž, ano. Já bych tuhle jevištní část Festivalu označila za velmi úspěšnou. Samozřejmě jsme se také zúčastnili mnoha her a jiných aktivit, přednášek a také jsme vyrazili do okolí, ale.. to už by bylo na dlooouhé vyprávění (a už tímhle to ego nějak narostlo moc.. nezdá se vám?). Ta nejzajímavější část se odehrála právě tady. Na chotěbořském jevišti. A co? Jestli pojedeme i příště? No jistě, a s ještě větší parádou! upir

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Android za 18/1/2015, 00:24

Úžasné, úžasné!! Heart Eyes

Prekrásny príbeh, naozaj sa mi vynikajúco čítal, mal pekný a záživný dej, takže som sa ani na okamih nenudil a tie videá sú perfektné! Thumbs Up!

A už len jeden malý dodatok.. ak budete plánovať podobný festival aj niekde na Slovensku, budem prvý, kto o tom bude vedieť, pretože vás chcem prísť pozrieť! Smejúci sa smajlík 2 Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 68968

good post Pekná téma, + KARMA karma samozrejme Usmiaty smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 18/1/2015, 00:32

Android: To je dobre, že sa skvele čítal.. Smile *Pokloní se* Ďakujem.. A vidíš... dobrý nápad! Však na Slovensku tiež sú také akcie.. dobre.. nejakú nájdem.. Wink Len nevidem kedy..

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre LightBringer za 18/1/2015, 01:10

You are fabolous! Skvělý příběh Ash & Trigatron!
Gratulujem k 2. miestu, nabudúce to už bude prvé.

By the way.. v tejto časti som sa spoznal, tiež som bol kedysi ubytovaný v niečom podobnom v Rakúsku.. Hmm  Problem?!
A teď budu šetřit slovy. Bylo to totiž ubytování trochu.. no.. řekněme.. odlehčenější? Když jsme vstoupili do pokoje, uvítal nás obří plyšák. Pravděpodobně hlídač zanechaný tu kdo ví kým, nebo čím. Co tam dělal a jak se tam vzal, to jsme dosud nezjistili (podezřívali jsme ho ale ze špionáže, nenalezli jsme ale dostatek důkazů...) Za plyšákem hned byla koupelna. Čistotou zrovínka neskvěla a navíc, když jsem chtěla pustit vodu, nejprve to chvilku vypadalo, že nepoteče vůbec, a když se pak konečně rozhodla nás také poctit svou návštěvou, nastal problém opačný. Kohoutek, stejně jako ten v kuchyni, nešel úplně dotáhnout. Tudíž po celý den, po celou noc a vůbec kdykoliv vás napadne, jsme slyšeli to krásné a uklidňující "kap, kap". (Ano, vpravdě velmi, velmi uklidňujícíííííí!)

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 14009
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 967340
Karma : 2368
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 18/1/2015, 12:32

Light: Hej? No.. a aké to bolo príjemné, čo? Very Happy No nie, tak.. šlo to prežiť. Smile Nabudúce to asi bude ten samý pokoj.. tak uvidíme, či ho trocha poupraví.. Very Happy (Ach... ten optimizmus..)

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Yulgar za 19/1/2015, 17:29

Rybavchotěboři Thumbs Up!

dobrý príbeh toto, aj fotky, aj videá...... všetko! Awww yeaaah!

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12531
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 889517
Karma : 1067
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 19/1/2015, 18:57

Yulgar? Kde všade by som podla ťeba mala byť? Very Happy To už je další.. prvýkrát to bola Rybavlese, pak Rybavchotěboři.. Very Happy Čo to bude pak? (Ale to možno ani radšej nehcem vedieť.. čo?)

Inak, pekně ďakujem(e).. Smile Som rada, že sa to "všetko" líbilo..

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre FrActraL za 20/1/2015, 13:38

Super, skvelé good post Malo to pekný príbeh, bolo to príjemne napísané, výborne sa mi to čítalo Wink

Takisto sa pripájam ku gratulácii k druhému miestu a do budúcnosti vám prajem už miesto prvé a takisto aj lepšie ubytovanie Thumbs Up! Smejúci sa smajlík 2

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8631
Money : 545311
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Peny za 20/1/2015, 21:46

Andělka a Jirka, vy dvaja ste úžasní Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 68968

Už vopred som vedela, že keď príbeh od teba musí byť skvelý, takže super, super, super! Usmiaty smajlík 2 Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 90630 Vychutnávala som si každú jednu vetu a obrázkami si to príjemne obohatila. Usmiaty smajlík 2

A videá tiež super! Smejúci sa smajlík 2 Tanečné vystúpenie bolo pekné a prvé video úplne super super, úprimne som sa pobavila, niekedy by som vás chcela vidieť naživo Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 736452

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Ebeqea
Peny
Peny
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20488
Money : 1067587
Karma : 2559
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 20/1/2015, 21:59

FrActral: V lepšie ubytovanie neverím.. Very Happy Ako som napísala, budeme mať rovnakú izbu.. ale tak.. viera umírá posledná, či? Very Happy 70 

Peny: Dakujem! Ďakujem! Ďakujem pekně.. Smile Som rada, že sa video páčilo.. a ak by si nás chcela pozrieť aj naživo.. tak to možno nebude až tak velký problém.. Smile Ak si dobre pamätám, si na škole v Praze, nie? Wink Ak áno, tak to pôjde nejako vymysliet.. rybka

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Spammer za 20/1/2015, 22:31

No Trigatron, Rybanasuchu a Lightbringer, môžem vás uistiť, že nie ste jediní, ktorí mali také "skvelé" ubytovanie, podarilo sa mi zažiť niečo veľmi, veľmi podobné a vlastne si pamätám, že som celú noc ani nemohol spať, také skvelé ubytovanie som si raz zariadil, ale vtedy som bol aj s mojou partiou rád, že sme vôbec niečo našli Very Happy
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12381
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 676459
Karma : 1429
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Spammer za 20/1/2015, 22:32

Príbeh sa mi páčil, tie príbehy sa čím ďalej tým zlepšujú, budem chváliť rovnako ako ostatní, takže fotky super, ja som na podobnej akcii nikdy nebol, tak som rád, že som sa vďaka tomuto príbehu dozvedel viac o tom, ako takéto festivaly prebiehajú Smile
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12381
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 676459
Karma : 1429
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Mrdofúz za 22/1/2015, 23:42

zaujímavé no Very Happy najviac ma zaujal aj tak ten superman v pravom rohu druhého obrázka Very Happy .. teda samozrejme po vás, vy ste boli najlepší Awww yeaaah!

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 11_mrd11 Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Príspevky : 7313
Money : 472549
Karma : 937
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre K7BO za 24/1/2015, 00:06

Goooood.. ^_^ Rybanafestivale & Trigatronnafestivale evil 

Prečítané, v skratke zhodnotím: super, super! Bravo!! Pokiaľ bude ešte inšpirácia na ďalší podobný príbeh, rád si ešte niečo podobné prečítam Wink
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11710
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 568620
Karma : 2342
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Quadro'Ye za 24/1/2015, 21:34

pekný príbeh Ash Smile

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3318
Money : 216211
Karma : 390
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 25/1/2015, 00:25

Spammer: Áno? Tak nejsme jediní? Pekné.. Smile No jo, hotely.. čo viac chcieť, či? A inak, toto je len malý "výrez" toho, aké to tam bolo.. Smile O tom sa nedá dost dobre písať.. to sa musí zažiť.. 

Mrdofúz: No hej.. Superman bol super.. Very Happy 

Kubko: Ďakujem pekně.. som rada, že sa príběh páčil.. Smile A pevne dúfam, že naozaj budú dalšie. Wink A eště.. ďakujem za ten odkaz na hlavné stránke hore! Ta pocta!  cervenanie

Quadro'Ye: Ďakujem.. Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre nucleon za 27/1/2015, 15:57

Moc dobrý príbeh Thumbs Up! jazyk

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 6gj8d3
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre nucleon za 27/1/2015, 15:59

Aké majú v Choteboři jedlo? Oplatí sa tam ísť? evil

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 6gj8d3
nucleon
nucleon
Level 42 Legendárny Battleoňák
Level 42 Legendárny Battleoňák

Príspevky : 20462
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Steak_10
Money : 901273
Karma : 2735
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:18

nucleon stále o svojom sníva Thumbs Up!

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Giphy
Sverige
Sverige
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 11306
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 701673
Karma : 1318
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:19

Nechystáte sa s Trigom na ďalší festival podobný niekedy najbližšie? Usmiaty smajlík 2

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Giphy
Sverige
Sverige
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 11306
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 701673
Karma : 1318
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Rybanasuchu za 27/1/2015, 16:25

Robo: Hej, no.. dalo sa tam dobre najesť.. áno.. Very Happy Prídeš nabudúce tiež? Hm?

Sverige: Áno.. Smile Trig bude teraz na PragoFFestu.. (ja nie) a pak 13.3. - 15.3. je náš oblúbený Trpaslicon.. Smile

_________________
rybka May the Fish be with you! rybka 
Rybanasuchu
Rybanasuchu
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 4966
Vek : 24
Mesto : Praha
Meno : Anděla
Money : 246444
Karma : 628
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:38

O to ho radšej nepýtal, lebo tam príde, ale len preto, aby zjedol všetkych vystupujúcich Very Happy

_________________
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Giphy
Sverige
Sverige
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 11306
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 701673
Karma : 1318
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sverige za 27/1/2015, 16:39

@Rybanasuchu napísal:Robo: Hej, no.. dalo sa tam dobre najesť.. áno.. Very Happy Prídeš nabudúce tiež? Hm?

Sverige: Áno.. Smile Trig bude teraz na PragoFFestu.. (ja nie) a pak 13.3. - 15.3. je náš oblúbený Trpaslicon.. Smile
O Trpaslikone som tuším čítal na tvojom webe, dúfam, že z toho bude príbeh aj na Battleone icon_geek
Sverige
Sverige
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 11306
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Money : 701673
Karma : 1318
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre XezepusMECHA za 28/1/2015, 00:29

Trpaslicon som aj ja čítal na Rybkinom blogu Wink

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19854
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Ninjutsu_mecha Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Combat-Droid-54327
Money : 1337110
Karma : 2961
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Android za 29/1/2015, 12:22

Tak teda najblížší príbeh o Trpaslicone? Awww yeaaah!

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14477
Money : 863660
Karma : 1857
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu! Empty Re: Festival Fantazie, aneb Útokem na scénu!

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.