Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paťove recenzie/27

+15
nucleon
The Sheriff
Mrdofúz
Peny
K7BO
Peter Leopold
Yulgar
Sverige
FrActraL
peter12
Capt. rhubarb
XezepusMECHA
LightBringer
Nikuška
KickPato
19 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:00

Paťove recenzie/27 3umNmC2

Interpret: Cosmic Gate
Album: Materia Chapter.Two
Rok: 2017
Krajina: Paťove recenzie/27 Ru739u Nemecko
Počet pesničiek: 17

1/ Materia (Intro Mix) & JES
Začiatkom tohto roka vyšiel nový album od nemeckého dua, ktoré nie je vo svete trance hudby
a medzi trance fanúšikmi vôbec potrebné predstavovať. Cosmic Gate sú na trance-ovej scéne už
dlhé roky a sú stvoriteľmi hitov ako Exploration of Space, London Rain, The Wave, am2pm či iné.
Spomínaný nový album ešte z januára tohto roku dostal zaujímavý názov Materia Chapter.One, z
čoho sme si mohli logicky vyvodiť, že Cosmic Gate chlapíci pre nás chystajú aj druhé pokračovanie
tohto albumu. A nemuseli sme naň čakal vôbec dlho. Prišlo ešte v tom istom roku. Materia Chapter.Two
prišla aj s novým, farebne inverzovaným coverom ako strela z jasného neba. Rovnako ako chapter 1,
aj druhá časť obsahuje 9 songov, tentokrát všetky s vokálovými doprovodmi či spoluprácami s inými
producentami, okrem iných aj s Markusom Schulzom. V stručnosti prejdime na prvý track, ktorý dostal
pomenovanie po názve albumu, teda "Materia". S hlasom zámej JES si nás toto, už od prvých sekúnd
atmosfericky naladené intro získava slovami: "Relax. Breathe. Close your eyes. You are exactly where
you should be. Complete in this moment.. in this place we call Materia." Výborne a vhodne zvolené
intro pre nový album. Po vokálovom začiatku "Materia" prechádza do živšej, energickejšej melódie, tá
sa o malý moment neskôr prelieva do deep basov, ktoré dávajú tomuto tracku tie správne grády.
Vynikajúce intro, zaujímavé sú predovšetkým prechody medzi vokálmi, basmi a refrénom. Tvrdé
Cosmic Gate-ácke basy u mňa ale jednoznačne vyhrávajú.
Hodnotenie: 8.5/10

2/ Tonight feat. Emma Hewitt
Poďme ďalej. Čo by to bol za Cosmic Gate bez Emmy Hewitt. Už môžeme povedať, že rezidentka
týchto nemeckých chlapcov sa im stala natoľko obľúbenou, že ju nevynechávajú zo žiadnych z ich
posledných albumom a my im za to len ďakujeme! Poznáte zlú, či vôbec slabšiu pesničku, ktorá sa
začína názvom Cosmic Gate & Emma Hewitt? Nie, taká zrejme neexistuje, aspoň podľa mňa nie.
Preto ma potešilo, že som aj v druhej Materii videl kolaboráciu CG s touto fenomenálnou speváčkou,
ktorá dokázala v modernom trance-ovom odvetví zrejme viac ako ktorákoľvak iná vokalistka. Skladba
"Tonight" je takým tradičným spojením melodickej hudby s výraznými vokálmi od geniálnej Emmy.
Tá v tomto songu dostáva miesto už od prvých sekúnd, kedy počujeme jej vokály, ktoré sú neskôr
sprevádzané typickým emotívnym klavírom, ktorý je pre toto hudobné spojenie charakteristické.
Opäť, ako pri všetkých predošlých spoluprácach to aj tentokrát Cosmicom vyšlo na jedničku, refrén
je znova mimoriadne chytľavý, plný energie, melodický - inými slovami, duo (resp. trio) Cosmic Gate
plus Emma Hewitt si stále drží veľmi vysokú kvalitu. Oceňujem aj ťahavé synthy v refréne, typické
skôr pre starší štýl Cosmic Gate. Výborné, k tomu nie je čo viac dodať, teším sa na ďalšiu podobnú
spoluprácu, ktorá verím, že čoskoro príde. Ďakujem Kozmickí chlapci, ďakujem Emma. Opäť skvelé!
Hodnotenie: 10/10

3/ Noom feat. & Super8 & Tab
Woot! Prvá reakcia po zhliadnutí kolaborácie pri tejto pesničke bola celkom prekvapivá. Cosmic Gate
a Super8 & Tab? Môže byť! S8&T myslím tiež nemusím bližšie opisovať, každý, kto už nejaký ten mesiac
počúva trance pozná, o koho sa jedná, meno myslím porovnateľné s kvalitou samotných Cosmic Gate.
Od začiatku ideme v tvrdom a rýchlom tempe, čo nie je pri tomto spojení vôbec prekvapením. Po pár
sekundách sa nám do výrazného basového pozadia pridávajú nové melodické prvky a v tracku "Noom"
je prvýkrát značne počuť vplyv Super8 & Tab. Tento, akoby build-up sa neskôr presúva do hlavnej
refrénovej časti, pripomínajúcej už skôr Cosmic Gate, takže tento song strieda spozorovateľné štýly
oboch dvojíc (CG & Super8 & Tab), čo dáva skladbe veľmi dobrý náboj. Po dvoch úvodných songoch
ide prvú nevokálovú pesničku (nerátam jemné vokálové efekty v pozadí). Hlavná časť sa mi páči,
akurát jediné, čo by som ani nie, že vytkol ale dodal - viacej by sa mi páčilo spracovanie hlavnej
časti songu v štýle staršej pesničky od Cosmic Gate - "Sparks After The Sunset" z albumu "Start to Feel"
z roku 2014. Inak kvalitný song, stojí za viacnásobné vypočutie.
Hodnotenie: 7/10

4/ Bigger Than We Are & Eric Lumiere
Ideme ďalej a presúvame sa na song číslo štyri. Bez vokáloviek sme veľmi dlho nevydržali, opäť tu
máme ďalšiu, tentokrát s mojim obľúbeným Ericom Lumierom, ktorého som si obľúbil tak približne
pred dvoma rokmi. Rovnako ako Emma v predošlej pesničke dostáva Eric svoj priestor už od začiatku
pesničky, v prvých sekundách zaznieva jeho hlas s typickým Cosmic Gate pozadím. Len pre pripomenutie, CG
a Eric Lumiere, to nie je žiadna nová kolaborácia, v minulosti už spolu stvorili songy "Edge of Life" a
pravdepodobnejšie ešte známejšiu - "Falling Back". Aj "Bigger Than We Are" je podobne naladená, avšak
v porovnaní s predošlými dvoma by som ju zaradil za nich, na tretie miesto, ale s veľmi podobnou kvalitou.
"Falling Back" bude podľa mňa pri spojení Cosmic Gate & Eric Lumiere neprekonateľná, song z tohto albumu
je ale počúvateľný a určite sa budem tešiť na ďalšiu spoluprácu s týmto vokalistom.
Hodnotenie: 7/10

5/ AR & Markus Schulz
Spojenie Cosmic Gate & Markus Schulz môžeme považovať za veľkolepé, veď koniec koncov ide
o spoluprácu jednej z najznámejších trance-ových dvojíc s najznámejším a jednoznačne aj najlepším
unicorn-slayer DJom hrajúcim deep & dark trance - Markusom Schulzom. Spojenie zvuku od Cosmic Gate
s Coldharbour soundom Markusa Schulza musí zo stoličiek postaviť každého milovníka trance hudby.
Okrem iného už býva akýmsi zvykom, že ku komu sa Markus pridá, vznikne z toho niečo kvalitné.
Pre príklad si zoberme skladbu The Expedition, ktorá vznikla spojením Armina a Markusa a stala
sa hymnou pre ASOT 600. Skladba "AR" sa podľa očakávania už od prvých sekúnd nesie v znamení
hlbokých basov, typických ako pre CG, tak aj pre Markusa. Basy sa približne po 40. sekunde presúvajú
do klávesovej melódie, ktorá je o niečo neskôr sprevádzaná melódiou typickou pre Markusa Schulza.
Keby som si tento song vypočul prvýkrát bez toho, aby som vedel, kto za ním stojí - jednoznačne
by som to tipoval na čistú prácu Markusa, pretože od prvej po poslednú sekundu sa song javí ako
práca nemecko-amerického DJa zo štúdia Coldharbour. Zhodnotil by som to tak, že 90% Markus,
10% Cosmic Gate, ale čo je po tom, toto je song, ktorý môže mať 10 bodov!
Hodnotenie: 10/10

6/ Someday & Alastor
O Alastorovi som doteraz veľa informácií nenazbieral, na druhú stranu som sa tešil na túto
spoluprácu, pretože som mohol čakať niečo nové, nepoznané. Kozmíci zrejme presedlali na viac deep
melódie, hlavne pri úvodoch songov, v prípade "Someday" to určite platilo. Jemná deep melódia
je po chvíľke sprevádzaná ženskými vokálmi. Do polovice tracku počúvame len akýsi rozbeh, hlavný
refrén prichádza v polovici pesničky, kedy sa songu dodáva potrebná energia, pričom mám pocit, že
pri tomto songu sa CG akoby inšpirovali Markusom, pretože tento štýl mi pripomína skôr spojenie
Cosmic Gate & Markus Schulz ako tvorbu samotných nemeckých Kozmíkov. Pesnička je energická a
rýchla, v porovnaní s prechádzajúcou "AR" však myslím neporovnateľná, nazval by som to tak, že je
jasne cítiť, kde bola skutočná prítomnosť Markusa a kde len niečo, čo znie ako Markus. Inak vcelku
počúvateľný song.
Hodnotenie: 7/10

7/ Folded Wings & Sarah Lynn
Sarah Lynn. Vyskočil som od radosti, keď som zbadal meno tejto vokalistky v tomto albume a povedal
som si, že Cosmic Gate to jednodochu s výberom vokalistiek / vokalistov jednoducho vedia! Tento
album je pri vokálových (teda takmer všetkých) pesničkách charakteristický aj tým, že vokalistom
necháva priestor už od úplných začiatkov pesničiek, tak to je aj pri tracku s vcelku zaujímavým
názvom "Folded Wings", ktorý sa nesie v pomalom tempe, s ktorým to už Cosmic Gate vedia, čo nie
je pre fanúšikou tohto dua žiadnou novinkou. Piáno je pre novší Cosmic Gate charakteristický, preto
ho v tomto tracku nebolo na škodu, chillout tempo bolo taktiež výborné a veľmi vhodné zaradené
do tohto albumu po niekoľkých energických a rýchlejších songoch. Správne načasované, ešte k tomu
s veľmi kvalitnoiu vokalistkou.
Hodnotenie: 7.5/10

8/ If Not Now & JES
JES po druhé. Už sme ju mali pri prvej, intro skladbe, Cosmic Gate chlapci sa ju rozhodli vyskúšať aj
druhýkrát pri poslednej pesničke, ktorú si nazvali "If Not Now". Opäť výrazne vokálová skladba, ktorá
tentokrát kladie dôraz aj na výraznú melódiu. Opäť budem porovnávať (robím to rád, aj keď to niekedy
nesedí, ale neviem si pomôcť). Na začiatok ešte poviem, že skladba sa mi páči, ale v porovnaní s trackmi
s Emmou Hewitt tu niečo chýba, niečo, čo by ma prinútilo si povedať, aby som si tento song pustil ešte
raz, potom ešte raz a potom znova ešte raz. Track sám o sebe dobrý, ale chcelo by to možno zaujímavejšiu
melódiu, ktorá by mi rýchlejšie utkvela v pamäti a tým pádom spravila z tohto songu niečo, k čomu by som
sa v budúcnosti rád vracal (prípad Cosmic Gate feat. Emma Hewitt). Stále však ostávam pri názore, že ide
o dobrý song a hlavne v ňom počuť nefalšovaný štýl Cosmic Gate.
Hodnotenie: 7/10

9/ No Strings Attached & Arnej
Veľkými menami sa to v tomto albume len tak hemží, tak prečo si nedať aj jedného Arneja? Zo začiatku som
sa už zľakol že počúvam song "Speed Rail" od Tiesta, dúfam, že nie som sám, komu ho tento začiatok pripomenul.
Po druhom vypočutí som si to myslel stále, tretie vypočutie odkladám na zajtra, aby som to nepreháňal. Po speed
rail začiatku prechod do veľmi hlbokých basov, ku ktorým sa po chvíli znova pridáva speed rail, sound tak známy, že
som si počas celého songu miľne myslel, že počúvam Cosmic Gate feat. Tiesto, nie feat. Arnej. Ozaj mi prišlo, akoby
sa či už Arnej alebo CG inšpirovali práve týmto trance-ovým velikánom. "No Strings Attached" ako záverečnú skladbu
považujem za veľmi solídne ukonečnie druhého pokračovania Materia albumu, ktorý môžem po dvoch epizódach
zhodnotiť ako kvalitý, veľmi počúvateľný, a teda ako album, ktorý sa určite oplatí aspoň raz, možno aj viackrát vypočuť.
Cosmic Gate nás teda nenechali na svoje posledné dva albumy dlho čakať, preto dúfam, že od nich v blízkej dobe
dostaneme ďalšiu nádielku kvalitných songov. Ďakujem za ďalšiu nádielku vynikajúcich trackov. Hope to see you soon CG!
Hodnotenie: 8.5/10

Celkové hodnotenie albumu: 82.8%

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:18

#12 ATB - Distant Earth (2011) 83,5 %
#13 Cosmic Gate - Materia Chapter.Two 82,8 %
#14 Benny Benassi - Hypnotica (2003) 82,6 %

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Nikuška 12/9/2017, 00:35

Prečítané! Díky, že si ma nenechal spať, a to som sa akurát chytala vypnúť fórum, ale musela som ho refreshnúť a objaviť túto novú tému..
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489525
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:36

Thumbs Up! vedel som ako si to načasovať

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Nikuška 12/9/2017, 00:37

To si teda vedel, z mojej plánovej polnočnej odchode do postele je teraz sťahovanie albumu a počúvanie Tonight na YouTube. Sleeping
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489525
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:37

skvelá voľba slečna Thumbs Up) Thumbs Up! potom napíš svoje hodnotenie songov alebo aspoň či súhlasíš s tými mojimi

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Nikuška 12/9/2017, 00:39

Yup, si píš! Akurát ti už viem povedať, že Tonight si označkoval dobre, pretože je to naozaj na desiatku. icon_biggrin 

Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489525
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:40

si ako Maťa Thumbs Up! tá je na Emmu tiež dobre namotaná, môžeme si vypočuť spolu niekedy, keď prídeš Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Nikuška 12/9/2017, 00:40

Budiž, nedbám. Hádam by som ťa prišla aj na koncert niekedy pozrieť, ak ešte hrávaš v RC klube icon_biggrin
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489525
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:42

jasné, že chodím... teraz budem aj koncom roka robiť špeciálnu edíciu, nejaký mixset z albumov z tohto roka (aj tie čo som recenzoval) ale príď... dáme koncert v RCčku, potom dám jeden koncert ja s tebou u mňa doma a bude nám obom fajn Very Happy

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Nikuška 12/9/2017, 00:43

Dohodneme sa ty môj trancový holúpok icon_biggrin Album stiahnutý, počúvať ho budem už ale zajtra, dnes to nedávam, nechcem byť hore zas do druhej.
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489525
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:44

len sa pekne pripravuj... skôr ako o druhej v RCčku neskončíme Very Happy Very Happy Thumbs Up!

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Nikuška 12/9/2017, 00:44

Toho som si vedomá, nabudím sa Redbullmi, neboj nič. icon_biggrin
Nikuška
Nikuška
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 6398
Vek : 30
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Dukáty : 489525
Karma : 1372
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre KickPato 12/9/2017, 00:45

Paťove recenzie/27 Ly9tZWRpYS5paGVhcnQuY29tL2NjLWNvbW1vbi9tbGliLzIxMzUvMjAxNS8xMS9kZWZhdWx0L2Nvc21pY19nYXRlX2xhdWdoaW5nXzBfMTQ0NzMzNzc1My5naWY=

_________________
"Gghagg gagh gaggh ghaaagh gaghg ggahg gaggh"
MIA KHALIFA
KickPato
KickPato
Level 19 | Príspevkový mág
Level 19 | Príspevkový mág

Príspevky : 11105
Mesto : Košice
Meno : Paťo
Dukáty : 829941
Karma : 1487
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre LightBringer 12/9/2017, 01:41

Prečítané, vypočuté. Good! Dobrá recenzia, hodnotenie súhlasí. smoke ..
.. idem na cigu a spať. Ahoj nikto.

_________________
Paťove recenzie/27 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre XezepusMECHA 12/9/2017, 12:41

TOP recenzia, skvelý album!! Usmiaty smajlík 2 Paťove recenzie/27 352501 
Znova musím súhlasiť s peak hodnotením, "Tonight" & "AR" u mňa zarezonovali takisto najviac.. Wink 
Keby máš vybrať jednu z týchto dvoch ako úplnä TOP from the ALBUM, ktorá by to bola? Usmiaty smajlík 2 

_________________
If strength is justice, then is powerlessness a crime? - Lelouch
Paťove recenzie/27 Cigare10
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 29994
Vek : 30
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
Paťove recenzie/27 Ninjutsu_mecha
Dukáty : 2115480
Karma : 3897
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Capt. rhubarb 12/9/2017, 22:56

Why is the rum gone? Why is the recenzia gone?! .. to si teraz povedať nemôžeme, pretože nám pridávaš svoje reviews ako na bežiacom páse, ďalšia výborná, teším sa na Póla a Bogotu.

_________________
Paťove recenzie/27 The_pi10
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16213
Dukáty : 1069817
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre peter12 12/9/2017, 23:35

a ide sa čítať! Smile
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20650
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1582298
Karma : 1042
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre LightBringer 13/9/2017, 10:28

 smoke What is your best Cosmic Gate classic of all time?

_________________
Paťove recenzie/27 BadAptDonkey-max-1mb Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 24 | Legenda
Level 24 | Legenda

Príspevky : 30703
Vek : 29
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Dukáty : 2195871
Karma : 4214
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre peter12 13/9/2017, 11:16

prečítané Smile ako vždy super Paťo Smile
peter12
peter12
Level 22 | Príspevkový lord
Level 22 | Príspevkový lord

Príspevky : 20650
Vek : 27
Mesto : Petržalka
Meno : Peter
Dukáty : 1582298
Karma : 1042
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre FrActraL 13/9/2017, 11:53

100% Markus

_________________
Paťove recenzie/27 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
Paťove recenzie/27 Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11780
Dukáty : 821465
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Sverige 13/9/2017, 18:02

FrActraL: Akurát som chcel napísať, že toto sa mi podobá úplne na novú tvorbu Markusa a potom aj Paťo v recenzii napísal, že je to z veľkej časti práca a sound Schulza. Usmiaty smajlík 2 Wink 

Recenzia bombová, teším sa na Dyka a Dakotu, dúfam, že tu budú už čoskoro! Wink Usmiaty smajlík 2

_________________
Paťove recenzie/27 Giphy
Sverige
Sverige
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 19587
Mesto : Púchov (Liptovský Pucholáš)
Meno : Tomáš
Dukáty : 1338596
Karma : 1963
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Capt. rhubarb 13/9/2017, 23:11

LightBringer napísal: smoke What is your best Cosmic Gate classic of all time?
Exploration of Space! letec 
Capt. rhubarb
Capt. rhubarb
Level 21 | Epický užívateľ
Level 21 | Epický užívateľ

Príspevky : 16213
Dukáty : 1069817
Karma : 1476
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Yulgar 15/9/2017, 17:33

paťo the master of recenzia Smile

_________________
Paťove recenzie/27 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28476
Vek : 29
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2112330
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Peter Leopold 17/9/2017, 08:43

Nikuška napísal:Prečítané! Díky, že si ma nenechal spať, a to som sa akurát chytala vypnúť fórum, ale musela som ho refreshnúť a objaviť túto novú tému..
Paťo útočí hlavne v noci. Sleeping Keď ho tu vidíš, radšej sa rýchlo odhlasuj! icon_biggrin 

PS: Dobrá recenzia Wink Once again.

_________________
Desert
Peter Leopold
Peter Leopold
Level 16 | Super-prispievateľ
Level 16 | Super-prispievateľ

Príspevky : 5170
Vek : 30
Mesto : Dallas, TX 1934
Meno : Pietro Leopoldes
Dukáty : 396580
Karma : 1370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

Paťove recenzie/27 Empty Re: Paťove recenzie/27

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.