BattleonLeaks_02

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

BattleonLeaks_02 Empty BattleonLeaks_02

Odoslať pre BattleonLeaks za 9/11/2014, 00:00

BattleonLeaks_02 25uiavk
BattleonLeaks_02 Target Článok je zameraný na užívateľa #272 [:Lord best:]
9.11.2014 - Tretieho marca sa na Battleon :: Fóre registroval užívateľ Lord best, ktorý bol svojim menom a avatarom len neznámym užívateľom, ktorý nijak zvláštne nevzbudzoval svoju pozornosť. Deň na to, 4. marca napísal svoju prvú tému a nebola to téma nachádzajúca sa v sekcii "Newbies".

Štvrtý marec bol dňom, kedy Lord best vytvoril v sekcii nápady tému s jednoduchým hlasovaním. Žiadal v ňom o pridelenia hodnosti moderátora k jeho účtu, pričom ostatní užívatelia mali hlasovať v ankete s návom Ste za?, ktorá obsahovala, podľa predpokladov, dve možnosti: aaaaaaaaaaaaaaaaaano!!!!!!!! a nie. Dnes už anketa s pomerom hlasom 5:13 bola považovaná za veľký vtip, pretože hodnosť ako je moderátor za novým, neznámym užívateľom neudeľuje, to by vedel aj Fakeman. Na pohľad nijak nebezpečný a bezvýznamný užívateľ nedal čakať na svoju reakciu vzhľadom na nepriaznivé hlasovanie v jeho prospech a pridal svoj druhý príspevok, ktorý už naháňal strach. Užívatelia Battleonu sa spojili a jednotne mu dali pocítiť, že tu pánom nie je on. Avšak to nevedeli, kto vlastne Lord best je.

Yulgar, užívateľ Battleonu bol rovnako, ako mnohí iní užívatelia zakomponovaný do témy Lorda besta s názvom Lord best moderator battleon.slovakforum.net. To však netušil, že jeho reakcia na Lordovu bestovu žiadosť o moderátora ho môže vyjsť veľmi draho. K celej veci sa Yulgar, ktorý nechce byť menovaný vyjadril: "Lord best pridal svoj 3. a 4. príspevok hneď za sebou a komentoval v nich neočakávaný pomer hlasov v ankete, 3:5 v prospech "nie" nebolo to, čo chcel vidieť. Označil nás za dementných a seba za dobrého moderátora. V 4. príspevku nám dal jasne najavo, že ak sa moderátorom nestane, budeme sa ho báť. A to sme ešte nevedeli, kto ten človek vlastne je. Najhorší moment prišiel, keď som mu odpovedal. Moja odpoveď nebola textová, vložil som akýsi obrázok, ktorý sa už na fóre nezobrazuje, zrejme z bezpečnostných dôvodov, nepamätám si, čo v ňom bolo. Po mojej odpovedi prišla okamžitá reakcia Lorda besta s vyjadrením, že mi rozbije ciferník. Odvtedy sa bojím vyjsť na ulicu, som ukrytý v pivnici."

To, že Lordove slová nie je rozumné brať na ľahkú váhu po krátkom čase pochopili aj ostatní užívatelia, ktorí to na vlastnú kožu pocítili, keď Lord best začal pridávať svoje ďalšie príspevky, ktoré boli ešte dlhšie a omnoho hrozivejšie. Začal sa vyjadrovať v šifrách, ktoré obľuboval najmä v posledných vetách, ktoré nám, prostým užívateľom, vôbec nedávali zmysel. "Najprv sme si mysleli, že len nevidel na klávesnicu a písal niečo, čo sám písať nechcel.", povedal Robert Steaker. Avšak pár chytrých užívateľov prišlo na hrozbu jeho šifier. Lordova téma sa stala stredobodom pozornosti spomedzi všetkých tém fóra a svoju dôležitosť si drží aj dodnes, pričom počet príspevkov v téme siaha už na 19. stranu a téma je prezretá viac než 1000krát. Vážnosť sa začala stupňovať, keď Lord best od Battleončanov žiadal, okrem toho, aby mu bol pridelený moderátor, aj to, aby ho "obdivili". Je otázne, či je v jeho jazyku obdiviť to, čo my poznáme ako obdivovať. O niekoľko príspevkov neskôr, Lord best prišiel s presvedčivým grafickým dôkazom o tom, že admin schválil jeho žiadosť na prijatie ranku moderátora, avšak špičkové grafické oddelenie Battleonu označilo grafický dôkaz ako podvod (grafický dôkaz označený ako podvod: https://2img.net/h/oi57.tinypic.com/24ax1mf.png ). Do Lordovej témy sa o niečo neskôr zapojil aj všetkými nenávidený užívateľ Blbák4654563413653152145, ktorý sa dostal do priameho konfliktu aj s Lordom bestom. Blbák však po nejakom čase dostal ban za nevhodné správanie a po jeho uplynutí sa už na Battleon :: Fórum nevrátil. Legendy hovoria, že si ho Lord best našiel a zabil ho balvanom do nohy.

Lordove bestove príspevky naberali na vážnosti a jeho reč bola čím ďalej, tým nezrozumiteľnejšia. Do veľkej hrozby sa dostali užívatelia ako Spammer, marko221, FrActraL, K7BO či XezepusMECHA, ktorých Lord best priamo oslovil v jednom z jeho príspevkov avšak vo forme, ktorú si nikdy nevie vysvetliť. Prezývky ako spamer, marko454, franfranl, k8bo a xezezerman neboli nikdy predtým na Battleone známe. Nielen vymenovaní, ale aj ostatní užívatelia boli z príspevkov Lorda besta vystrašení a chceli dôkladnejšie poznať, kto ten užívateľ vôbec je. Nikto však nemal odvahu pustiť sa do skúmania, až kým neprišlo k tomu najhrozivejšiemu, čo Lord best kedy napísal..

.. Azech pelech ba - to sú tri slová, ktoré všetkým naháňajú hrôzu a to hlavne svojou tajomnosťou a hlavne preto, že znejú fakt hrozivo. Výskumný tím Battleonu sa naplno pustil do hľadania pôvodu tejto trojice slov, ktorá sa v Lordových príspevkoch objavila nejedenkrát. "Nikdy predtým som nič také nečítal! Hneď ako som to prvýkrát zazrel, začal som sa cítiť ohrozený, neviem čo to je!", povedal so strachom v hlave XezepusMECHA (Xezezerman). Po dlhých týždňoch bádania sa výskumný tím Battleonu dostal k prvej dôležitej stope, ktorá ich nakoniec doviedla k samotným koreňom doteraz nevysvetlených slov Lorda besta, ktoré nás nenechali v pokoji spávať.

Prvým nálezom je akýsi starý spis, ktorý bol na naše šťastie ešte v čitateľnom stave. Ide o akýsi text, ktorý môže však naháňať ešte väčšiu hrôzu ako samotné Lordove príspevky na fóre. V spise je spomenutý ako Lord best, tak aj franfranl, ciferník či azda to najdôležitejšie - azech pelech ba, trojslovie, ktoré sa objavilo dokonca i v nadpise tohto spisu. Originálna podoba nájdeného spisu:

BattleonLeaks_02 1042khl

Výskumnému celku Battleonu tento nález nepriniesol odľahčenie, ale práve naopak, nahnal ešte väčší strach. Slová, ktoré nám nič nehovoria v jazyku, ktorý vidíme prvýkrát. V spise si môžete všimnúť aj známe použité slová ako balvan, cifernik, sanky či adventure quechest (zrejme Adventure Quest). Po hrozivej listine však prišlo niečo, čo sme všetci hľadali. Našiel sa akýsi starý preklad slov, ktoré si doteraz nikto z nás nevedel vysvetliť a ich pôvod bol tak konečne odhalený. Achalubus Slovakus bol pravdepodobne slovák s koreňmi pôvodnými ako Lord best, keďže jeho Slovakusove meno nesie slovenský názov avšak je napísané v akomsi čudnom jazyku. Druhý nález prezrádza význam tých najdôležitejších slov, ktoré boli pre nás doposiaľ len veľkou neznámou:

BattleonLeaks_02 2s7ykc0

Tajomstvo rozlúštené! To by si väčšina z nás mohla po týchto dvoch fotonálezoch mohla povedať. Áno, konečne sme sa dozvedeli preklad slov, ktoré nám doteraz naháňali strach, aj keď ich preklad bol bohužiaľ taký, aký sme asi čítať nechceli. Hrozivé trojslovie azech pelech ba je niečo, čo pevne veríme, že Lord best už nenapíše - v opačnom prípade sa môžeme začať báť ešte viac ako doteraz. Prišli sme teda na to, kto Lord best vlastne je, takisto vieme, že pôsobí v skupine, ktorá si hovorí Azachyeláni a ich hlavnou zbraňou je balvan, ktorými sa útočí prevažne na nohy. Podľa druhého nálezu je zrejmé, že koho Lord best označí za "ciferník", môže sa začať reálne obávať o svoj život, pretože sa práve stal jeho nepriateľom. Jednu veľkú záhadu sme odhalili, ale druhý obrovský otáznik stále ostáva v hlbinách neznáma - Aké je poslanie Lorda besta na Battleon :: Fóre? Sme v reálnom nebezpečí?


~BattleonLeaks
BattleonLeaks_02 2mr79qf

_________________
BattleonLeaks_02 K4ezxt
BattleonLeaks
BattleonLeaks
Spravodajstvo

Príspevky : 9
Meno : 3 členovia
Člen_1 : _anonymný
Člen_2 : _anonymný
Člen_3 : _anonymný
Money : 45455
Karma : 14
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre K7BO za 9/11/2014, 14:05

Oni to vyriešili.
.. BattleonLeaks to vyriešili! BattleonLeaks_02 Emotic10
BattleonLeaks_02 AEGMogK_460sa_v1
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11726
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 569880
Karma : 2352
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre mAt3s25 za 10/11/2014, 19:07

boss Teraz som sa na tom veľmi dobre zasmial, oproti prvej časti, ktorá bola tiež skvelá je toto ešte lepšie, klobúk dolu pred autormi aj tých obrázkov icon_biggrin

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
mAt3s25
mAt3s25
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 10894
Vek : 27
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 957525
Karma : 2013
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Yulgar za 10/11/2014, 19:31

keby není taká nástenka aká je tak túto tému ani nevšimnem Very Happy Very Happy Very Happy ja neverím, BattleonLeak s ďalším odhalením a presne ako napísal Matúš, toto je ešte lepšie Very Happy Very Happy Very Happy

rešpekt pre tých, ktorí to píšu, je to perfektné a vtipné a ako aj minule, obrázky to zase celé vyhrali xD lol! Bravo!! icon_biggrin Thumbs Up!

_________________
BattleonLeaks_02 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 42 Lord Battleonu
Level 42 Lord Battleonu

Príspevky : 12553
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 891038
Karma : 1068
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Yulgar za 10/11/2014, 20:28

a díky za toto Smejúci sa smajlík 2

@BattleonLeaks napísal:K celej veci sa Yulgar, ktorý nechce byť menovaný vyjadril: "Lord best pridal svoj 3. a 4. príspevok hneď za sebou a komentoval v nich neočakávaný pomer hlasov v ankete, 3:5 v prospech "nie" nebolo to, čo chcel vidieť. Označil nás za dementných a seba za dobrého moderátora. V 4. príspevku nám dal jasne najavo, že ak sa moderátorom nestane, budeme sa ho báť. A to sme ešte nevedeli, kto ten človek vlastne je. Najhorší moment prišiel, keď som mu odpovedal. Moja odpoveď nebola textová, vložil som akýsi obrázok, ktorý sa už na fóre nezobrazuje, zrejme z bezpečnostných dôvodov, nepamätám si, čo v ňom bolo. Po mojej odpovedi prišla okamžitá reakcia Lorda besta s vyjadrením, že mi rozbije ciferník. Odvtedy sa bojím vyjsť na ulicu, som ukrytý v pivnici."

_________________
BattleonLeaks_02 6398b7e8e24df33b5a87dc982de28764
Yulgar
Yulgar
Level 42 Lord Battleonu
Level 42 Lord Battleonu

Príspevky : 12553
Vek : 25
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Money : 891038
Karma : 1068
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Quadro'Ye za 11/11/2014, 11:16

Nemám slov, ďalší skvost od BattleonLeaks icon_biggrin  icon_biggrin  icon_biggrin  icon_biggrin


Kameň napísal:arche lord best ech machestro balvan do nohy..

Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up! Thumbs Up!

_________________
Jack Sparrow Menej je niekedy viac
Quadro'Ye
Quadro'Ye
Level 33 Battleonský sprievodca
Level 33 Battleonský sprievodca

Príspevky : 3318
Money : 216271
Karma : 390
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre nucleon za 11/11/2014, 14:50

Rozbijem vám sánky a ciferník, azech pelech ma xezezerman! xD

Príspevok za 1000 bodov, už som myslel, že Leaks skončili Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2 Smejúci sa smajlík 2

Flawless, cheers :vianen:
BattleonLeaks_02 716

_________________
BattleonLeaks_02 Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
BattleonLeaks_02 6gj8d3
nucleon
nucleon
Level 45 Battleonský mág
Level 45 Battleonský mág

Príspevky : 20501
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
BattleonLeaks_02 Steak_10
Money : 904666
Karma : 2738
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre XezepusMECHA za 15/11/2014, 12:00

Vďaka Leaks, vďaka.. BattleonLeaks_02 658366

.. teraz už poznám pravdu, ale mám ešte väčší strach, som zapísaný v starom spise! vystrašený
BattleonLeaks_02 98

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

BattleonLeaks_02 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
BattleonLeaks_02 Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19880
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
BattleonLeaks_02 Ninjutsu_mecha BattleonLeaks_02 Combat-Droid-54327
Money : 1338951
Karma : 2962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Timberman za 15/11/2014, 12:19

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Timberman
Timberman
Level 6 Príležitostný prispievateľ
Level 6 Príležitostný prispievateľ

Príspevky : 27
Money : 43705
Karma : 0

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Android za 16/11/2014, 12:43

lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!
Práve som sa poandroidoval od smiechu
lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!

@BattleonLeaks napísal:Do Lordovej témy sa o niečo neskôr zapojil aj všetkými nenávidený užívateľ Blbák4654563413653152145, ktorý sa dostal do priameho konfliktu aj s Lordom bestom. Blbák však po nejakom čase dostal ban za nevhodné správanie a po jeho uplynutí sa už na Battleon :: Fórum nevrátil. Legendy hovoria, že si ho Lord best našiel a zabil ho balvanom do nohy.
lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!  lol!

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864531
Karma : 1858
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Gaius Julius Caesar za 16/11/2014, 12:51

Gaius Julius Caesar
Rím vám vzdáva poctu, BattleonRíms!

_________________
Kocky sú hodené
Gaius Julius Caesar
Gaius Julius Caesar
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6109
Mesto : Battleon World
Meno : Gaius Julius
Money : 447197
Karma : 962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Nikuška za 17/11/2014, 14:25

ach, nemám slov BattleonLeaks_02 736452 je to super Very Happy Very Happy
Nikuška
Nikuška
Level 36 Strážca Battleonu
Level 36 Strážca Battleonu

Príspevky : 5027
Vek : 26
Mesto : Zelený raj na západe Slovenska
Meno : Nikuška
Money : 342803
Karma : 973
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Spammer za 17/11/2014, 17:03

Dlhé čakanie na nový objav od BattleonLeaks, ale toto stálo ešte za viac ako Robert Steaker. Cígoman

Ja si myslím, že by sa malo vytvoriť nové, decembrové, hlasovanie, ktoré by prebiehalo každý rok a hlasovalo by sa o najlepšiu tému roka na fóre. Tento rok by môj výber bol viac než jednoznačný, starý spis ma nehorázne pobavil. I'm With Stupid RockOn! RockOn! RockOn! RockOn!

BattleonLeaks_02 590
Spammer
Spammer
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 12386
Vek : 26
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Money : 677020
Karma : 1430
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre K7BO za 17/11/2014, 20:04

Xezezerman: Byť v starom spise Azachyelánov, nevedel by som či sa cítiť v nebezpečí alebo naopak, v bezpečí, keďže som akousi súčasťou ich histórie.. Hmm
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11726
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 569880
Karma : 2352
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Mrdofúz za 19/11/2014, 23:21

Za tento príspevok sa z nás všetkých stanú ciferníky! Fuu!!

_________________
BattleonLeaks_02 11_mrd11 BattleonLeaks_02 Icon
Mrdofúz
Mrdofúz
Level 38 Lovec drakov
Level 38 Lovec drakov

Príspevky : 7340
Money : 474799
Karma : 937
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre LightBringer za 20/11/2014, 21:57

Neviem či som na fóre väčší zmot vôbec niekedy čítal Very Happy Very Happy

_________________
Miles of miles of English garden stretching past the willow tree..
LightBringer
LightBringer
Level 42 Lord Battleonu
Level 42 Lord Battleonu

Príspevky : 14031
Vek : 25
Mesto : Blava
Meno : Martin Cloreak
Money : 969112
Karma : 2370
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre K7BO za 21/11/2014, 11:34

@LightBringer napísal:Neviem či som na fóre väčší zmot vôbec niekedy čítal Very Happy Very Happy
https://battleon.slovakforum.net/t1798-topic Very Happy
K7BO
K7BO
Zakladateľ / Administrátor
Zakladateľ / Administrátor

Príspevky : 11726
Vek : 26
Mesto : Liptovský Mikuláš, Slovensko
Meno : Jakub

It’s you I wanna kiss good night
It’s you I wanna hold real tight
Feeling deep inside my soul
Without you losing all control
Oh, oho, oh, oho, oh, oh
It’s you, hey you!
Money : 569880
Karma : 2352
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre FrActraL za 21/11/2014, 12:49

BattleonLeaks_02 Hot3
BattleonLeaks_02: Horúci adept na tému roka Thumbs Up!

_________________
BattleonLeaks_02 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done."
Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 8642
Money : 546201
Karma : 1320
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre mAt3s25 za 21/11/2014, 14:48

Neviem prečo, ale mám pocit, že som ciferník.

Má tento pocit aj niekto iný?

_________________
Múdrosť za sto grošov:
Pes, ktorý šteká nebreše.
mAt3s25
mAt3s25
Level 41 Vládca
Level 41 Vládca

Príspevky : 10894
Vek : 27
Mesto : Peklo
Meno : Marilyn
Money : 957525
Karma : 2013
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Peny za 22/11/2014, 20:03

@mAt3s25 napísal:Neviem prečo, ale mám pocit, že som ciferník.

Má tento pocit aj niekto iný?
To ma mrzí Matúško, môžem ti nejako pomôcť? Sad

_________________
BattleonLeaks_02 Ebeqea
Peny
Peny
Level 45 Battleonský mág
Level 45 Battleonský mág

Príspevky : 20503
Money : 1068550
Karma : 2562
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Peny za 22/11/2014, 20:04

Inak skutočne by som rada vedela, kto tieto témy píše, zaslúži si veľkú pochvalu za to, je to úplne super BattleonLeaks_02 736452 icon_biggrin

_________________
BattleonLeaks_02 Ebeqea
Peny
Peny
Level 45 Battleonský mág
Level 45 Battleonský mág

Príspevky : 20503
Money : 1068550
Karma : 2562
Frakcia : Užívateľka sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre G.Z.L za 28/11/2014, 11:11

neskutočne kvalitný a vtipný príspevok, ešte chceme BattleonLeaks! Thumbs Up! Smejúci sa smajlík 2 Very Happy icon_biggrin
G.Z.L
G.Z.L
Level 37 Battleonský pisár
Level 37 Battleonský pisár

Príspevky : 6581
Vek : 26
Mesto : Brezno
Meno : G.Z.L
Money : 453661
Karma : 630
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre nucleon za 28/11/2014, 11:43

@Peny napísal:Inak skutočne by som rada vedela, kto tieto témy píše, zaslúži si veľkú pochvalu za to, je to úplne super BattleonLeaks_02 736452 icon_biggrin
Raz Leaks udajú sami seba Smejúci sa smajlík 2

_________________
BattleonLeaks_02 Pifkze10 
GIVE ME LIBERTY OR GIVE ME A BEER!
Срать тебе в рот!
BattleonLeaks_02 6gj8d3
nucleon
nucleon
Level 45 Battleonský mág
Level 45 Battleonský mág

Príspevky : 20501
Vek : 107
Mesto : Vladivostok
Meno : Ropko
BattleonLeaks_02 Steak_10
Money : 904666
Karma : 2738
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Android za 28/11/2014, 18:31

Teším sa na ďalší Leak, mohol by tu byť už čoskoro.. aj keď tento bol len nedávno, ale už chceme ďalšie líky Smejúci sa smajlík 2

_________________
Just add some from Android
AndroidDual - Android & andylarkin0
Aktuálne robím v MechQuest AndroidDuale:
• The Knife and Spork
• Mantis Shrine
• Advanced Combat Theory
Android
Android
Android User
Android User

Príspevky : 14488
Money : 864531
Karma : 1858
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre XezepusMECHA za 28/11/2014, 20:33

@mAt3s25 napísal:Neviem prečo, ale mám pocit, že som ciferník.

Má tento pocit aj niekto iný?
Nechcem vytvárať paniku, ale mám pocit, že všetci sme ciferníci.. ciferníky.. Huh?!

_________________
“Look, even if we were enemies in the world you were before,
right now I’m your only ally. Even if the whole world turned
against you, I would continue to be your only ally.”
– Moeka Kiryuu

BattleonLeaks_02 2CC287A0CC6FC8E04D7C453BC57D26F05749E0A2
BattleonLeaks_02 Misarunsq2nu3medium
XezepusMECHA
XezepusMECHA
This User Has No Rank

Príspevky : 19880
Vek : 26
Mesto : Gear University
Meno : XeZePuS
BattleonLeaks_02 Ninjutsu_mecha BattleonLeaks_02 Combat-Droid-54327
Money : 1338951
Karma : 2962
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

BattleonLeaks_02 Empty Re: BattleonLeaks_02

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.