Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

+13
nucleon
Spammer
nermal
XezepusMECHA
G.Z.L
Peny
Lionfish
The Sheriff
Gaius Julius Caesar
Sverige
Kazuto1
Quadro'Ye
ARGON
17 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 27/10/2020, 19:27

Ja vam j*bem nejake pisanie suportu do p**e este idem vyplnat ko*otiny a kym mi odpisu do p**i ko*oti tak mi aj member vyprsi uz mi zbytocne idu dni a ja mam este pisat na nejaky je*ly support? DO P**I VED VY STE SUPORT TAK VAM PISEM CO VAM JE*E?? Tam mi zmazali temu ani mi neodpisovali proste neviem heslo tak mi ho dajte zmenit pre mna za mna ked to neviete vy tak ste suport do p**i tak to nejak zariadte do p**i. Ak nie tak mi vy budete preplacat tie dni ktore som stratil uz teraz je to na ko*ot.
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26765
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre ARGON 27/10/2020, 19:29

Yulgar napísal:Len ten ARGON asi neni komplexný úplne
Ty si ko*ot!!
ARGON
ARGON
Level 3 | Nováčik
Level 3 | Nováčik

Príspevky : 27
Dukáty : 26765
Karma : -5
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Yulgar 27/10/2020, 20:08

ARGON napísal:Ale p**u sa podarilo co sa malo podarit? 2dni som tu nebol lebo som sa je*al s povinostami a cakal som ze ked sa sem doj*bem tam uz budem mat to heslo zresetovane a poslane v sprave ale ani p**u. Vy si zo mna uz naozaj robite dobry den? Do p**i ako keby som tu uz 10 prispevkov nenapisal ze potrebujem RESET HESLA...
OMG tak ty si dobrý ko*ot prepáč ale inak ti to neviem povedať!!!! Chlapci a Peny sa tu snažia aby ti to napísali čo najzrozumitelnejšie lebo ty ani nevieš kolko je 2+2, Quadro ti sem dá návod ešte aj s linkami takú si dá snahu a ty sem prídeš po dvoch dňoch a napíšeš takýto fail... sa už spamätaj a nenadávaj ostatným za svoju vlastnú hlúposť ty imbecil!

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28468
Vek : 28
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2111470
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Yulgar 27/10/2020, 20:10

ARGON napísal:
Yulgar napísal:Len ten ARGON asi neni komplexný úplne
Ty si ko*ot!!
A ty si nechápavý pičus ktorý nevie ani čítať text a pochopiť ako jednoducho sa resestuje heslo ae radšej tu bude okolo seba vrieskať a každému nadávať nie aby sa radšej poďakoval, že z tebou mali záujem niektorý vôbec diskutovať po tých nadávkach ty debo... len si tu vrieskaj aj naďalej nech sa ti minie tvoj members.... len aby si vedel, nikto ti ho tu nepreplatí... ani nikde inde

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 200w.gif?cid=6c09b952fpo9bjvns3ji91ln0st2rqnel3e6glk9wyx7sfp9&rid=200w
Yulgar
Yulgar
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 28468
Vek : 28
Mesto : Bratislava
Meno : Martin
Dukáty : 2111470
Karma : 1825
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Spammer 27/10/2020, 20:34

Chceli sme ti pomôcť, ty si ideš stále svoje. Bye, bye. Neviem ako ostatní, ale ja tu už nemám čo napísať.
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25666
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1684412
Karma : 2086
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Spammer 27/10/2020, 20:35

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 AstonishingBabyishAnt-size_restricted
Spammer
Spammer
Level 23 | Veľmajster
Level 23 | Veľmajster

Príspevky : 25666
Vek : 30
Mesto : Trebišov
Meno : Juraj
Dukáty : 1684412
Karma : 2086
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre FrActraL 28/10/2020, 00:53

! Po prečítaní všetkých príspevkov v tejto téme a vývoja diskusie som sa rozhodol tento topic zamknúť a užívateľovi @ARGON udeliť varovanie.
Ak som správne pochopil, tvoj problém bolo zabudnuté alebo stratené (nie hacknuté) heslo. Odpovedí s dobrým riešením si dostal niekoľko, stále si ale reagoval podráždene, s vulgarizmami a okrem toho, že si porušil niekoľko pravidiel, si si nechcel nechať poradiť. Neviem o čo ti šlo.

Pokiaľ nám niečo ušlo a potrebuješ pomoc s niečím iným, ako ti bolo doteraz vysvetlené, založ prosím nový topic, ale diskutuj bez používania vulgarizmov a nešír nervozitu, inak už nepoužijem len varovanie, ale BAN.
Vzhľadom k tomuto ti odporúčam prečítať si aj pravidlá fóra: https://battleon.slovakforum.net/t1702-topic

Som ale presvedčený, že nový topic zakladať nepotrebuješ. Ešte raz si poriadne prečítaj príspevok od Quadra, ktorý ti aj s odkazmi presne vysvetlil, čo máš robiť. Je to otázka pár minút, ktorá ti môže navrátiť tvoje heslo a nemusia sa ti ďalej míňať zakúpené dni memberstva. Príspevok od Quadra:
Quadro'Ye napísal:Myslím že už viacerý máme mišung v tom čo sa ti vlastne stalo s heslom a ty si asi tiež ponáhľaš vyriešiť svoj problém, aby sa ti nemíňali ďalšie dni memberstva. Preto ti tu vypíšem všetky možné riešenia, ktoré sa ťa môžu týkať. Vyber ti to, ktoré týka tvojho problému. A znova opakujem to, čo už napísali vyššie viacerí: My nie sme slovenskí administrátori AQW, nič také neexistuje, preto nemáme moc ti tvoju postavičku vrátiť, môžeme ti len poradiť.

Ak si zabudol heslo na AQW účet, ale vieš sa dostať na email, ktorý si použil pri registrácii: Ak sa ti stalo toto a vyzerá, že sa ti to stalo. Písal si nám, že si nemusel doteraz vypisovať heslo, to znamená že si ho mal asi automaticky uložené, tak si dal len login aby si sa prihlási. Takže ti asi nejako zmizlo alebo sa ti aktualizoval prehliadač... dôvodov môže byť viac. V takomto prípade je riešenie jednoduché. Ak si nevieš spomenúť na heslo tak si ho prepošli na email. Ak to urobíš, do pár minút ti na mail príde nové heslo a môžeš hrať. To heslo si môžeš potom kedykoľvek zmeniť tu: https://account.aq.com/ ... Resetovať heslo si môžeš tu: https://account.aq.com/Forgot.aspx

Ak si zabudol len emailovú adresu, ale vieš login: Ale toto sa ťa asi netýka, no ak náhodou, tak emial môžeš podľa svojho accountu vyhľadať na tomto linku: https://account.aq.com/FindEmail.aspx

Ak si zabudol svoje heslo + nemáš prístup na email (nevieš ktorý si použil pri registrácii alebo nevieš ani heslo na email) / dostal si ban alebo ťa niekto hackol / máš inak zablokovaný účet alebo si použil príliš veľký počet nesprávnych loginov: V tomto prípade je to ako nermal povedal trochu zložitejší proces a ak sa ťa týka, tak ti budeme držať palce, aby sa ti podarilo svoju postavu získať späť. Takže ak si sa našiel v tomto probléme, tak musíš ísť na túto stránku: https://support.artix.com/hc/en-us/requests/new ... Zo zoznamu si vyber AQWorlds (úplne prvé) a vyplň potrebné údaje. Svoj email (ktorý si použil pri registrácii), help category zase vyber čo sa ti najviac hodí (v tvojom prípade asi account recovery alebo other isue...) a v rámčeku description skús čo najpodrobnejšie popísať čo sa stalo a odporúčam ti napísať tam aj nejaké tie omáčky, že je to tvoj účet lebo toto a toto, aby vedeli, že je to naozaj tvoj účet. Napíš kľudne kedy si zaň naposledy hral, kedy si si spravil upgrade, daj presný dátum upgradeu a do príloh im potom pošli napr. aj screenshot výpisu z bankového účtu. Možno bude nakoniec to, že máš upgrade aj rozhodujúce pri tom, aby ti uverili, že je to tvoj účet. Takže ak je toto tvoj problém, tak ti odporúčam spraviť si fotku z bankovej platby, napíš im do description kedy si si robil upgrade a kedy si naposledy hral. Toto si oni môžu overiť a na základe tohto si myslím, že ti uveria a účet ti obnovia.

Skús to vyriešiť ale hneď dnes, neviem ako rýchlo momentálne AE tím odpovedá na support správy Smile Držím palce a dúfam, že si čoskoro zahráš za svoju upgrade postavičku. A do budúcnosti si radšej zmeň heslo na také, ktoré si budeš pamätať a hlavne si k tej postave priraď nejaký aktívny email, na ktorý sa vieš dostať pre prípad, že by si už to heslo zabudol. Tak hádam teda že ti to pomôže ak ešte niečo bude tak daj vedieť.

A na záver, keby si chcel znova argumentovať tým, že pre teba nie je riešenie písať oficiálnemu supportu, mám tu pre teba ešte dva odkazy. Prvým je, že oficiálny AE support rieši obnovu účtov cez odkazy, ktoré ti dal Quadro, nie cez témy na ich fóre (preto ti ju zmazali). A druhá vec - ešte raz a naposledy. MY NIE SME OFICIÁLNY SUPPORT, KTORÝ MÁ PRÍSTUP DO ADMINISTRAČNEJ ČASTI AE HIER. Vysvetlenie máš aj tu:
Peny napísal:Ahoj, vitaj Usmiaty smajlík 2 Na úvod by som rada ujasnila, že my nie sme slovenská verzia oficiálneho AE supportu, my sme fan-forum, kde môžeš (nielen) o AE hrách diskutovať, baviť sa s ostatnými, radiť a pomáhať si a pýtať sa otázky. My ti heslo zresetovať nevieme, s oficiálnym AE fórom nemáme nič.

A riešenie na tvoj problém by malo byť jednoduché. Ak som správne pochopila, tak sa ti len vymazalo automatické ukladanie údajov. Ak si nepamätáš na heslo, stačí si pamätať e-mail, na ktorý si postavičku registroval a prihlásiť sa naň. Heslo si dáš preposlať podľa návodu, ktorý ti dal Gaius Julius Caesar vyššie. Na e-mail ti príde nové heslo a môžeš hrať.
Gaius Julius Caesar napísal:Skús to bez vulgarizmov, prosím.

Pokiaľ si zabudol svoje heslo, riešením nie je písať na AE support, s tým ti oni nepomôžu. Ak ide o stratené heslo (a vieš svoj nick a email), daj si heslo jednoducho preposlať na mail.

Urobíš to na login screen: https://www.aq.com/play-now/ kliknutím na Forgot your password? kúsok nižšie. Prepošli a na mail ti príde nové heslo. Potom si ho môžeš zmeniť v account managemente.
Inak ti pomôcť nevieme, nie sme oficiálny support, my nemáme právomoc ani prístup k účtom hráčov Usmiaty smajlík 2 Snáď ti to pomohlo, ak by si mal ešte nejaké problémy, neboj sa nám ozvať.

_________________
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Justice-balance-icon "It’s every man’s business to see justice done." Sir Arthur Conan Doyle
Predtým, než začneš prispievať, prečítaj si pozorne Pravidla Fóra.
Ak chceš vedieť, čo znamenajú jednotlivé ranky na fóre, klikni sem
AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Fra10
FrActraL
FrActraL
Moderátor
Moderátor

Príspevky : 11775
Dukáty : 820885
Karma : 1577
Frakcia : Užívateľ sa nenachádza v žiadnej frakcii

Návrat hore Goto down

AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE? - Stránka 3 Empty Re: AKO SA DOSTANEM K SVOJEJ POSTAVE?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.